Garanti Ve İade


KARGO & TESLİMAT

Kargo gönderimlerindeki çözüm ortağımız ARAS kargodur. Sitemizden vereceğiniz siparişler, en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır. Ayrıca, siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemlerimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-postası otomatik olarak gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilir, Siparişlerinizi size en kısa sürede teslim etmek bizim açımızdan büyük önem taşımaktadır..akillicocuksaatleri.com olarak, amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Siparişleriniz işleme alındıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilecektir. Kampanya ve indirim dönemlerinde, Yılbaşı, Bayram, Anneler Günü ve Babalar günü gibi özel günlerde ise, yoğunluktan dolayı siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.

 


GÜVENLİK

Sipariş veren müşterilerimizin kişisel bilgileri ve kredi kartları bilgileri konusunda tamamen güvende olmaları ve hissetmeleri öncelik verdiğimiz bir konudur . Firma olarak akillicocuksaatleri.com Alışveriş Sitesi üzerinde RapidSSL ™ 256-bit Secure Sockets Layer ( SSL ) teknolojisini kullanıyor ve işletiyoruz . Tüm sipariş işlemlerinizde gizli bilgilerinizin güvenli bir şekilde şifrelendiğini ve işleme konulmak üzere sistemimize gönderildiğini akillicocuksaatleri.com web sitesi olarak garanti ediyoruz.

 


İADE

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Iade kargo ücreti göndericiye aittir. Ürün kişiselleştirme işlemi , kişiye özel olarak istek üzerine yapılan bir işlem olması sebebiyle , bu işlemin yapıldığı ürünlerde iade/cayma hakkı bulunmamaktadır. Talep üzerine ürünün yazım işlemi yapılan kısım için değişim bedeli kesintisi ile iade hakkı sunulabilmektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

 


SERVİS & GARANTİ

Ürünün mekanizması 2 yıl garantilidir.

Ürünün kasa kaplaması, camı ve kayışı kullanıcı sorumluluğundadır.

Ürünün (Deniz ve havuz kullanımı için uygun değildir.

Saatin camını çizilmekten korumak için saatinizi sert ve keskin objelerden uzak tutunuz. Saatin ön yüzeyi sertleştirilmiş camdır ve çok ağır bir darbe almadığı sürece çatlamaz.

Saatinizi aşırı basınca, darbelere,toza,ateşe veya aşırı sıcağa maruz bırakmayın.

Saatin içini açmaya veya parçalarına ayırmaya çalışmayın.

Teknik Servise gönderilen ürün/ürünlerin kargo ödemeleri göndericiye aittir Teknik Servis karşı ödeme kargo teslim almamaktadır. Servise gönderilen ürünlerde garanti belgesi ve geri gönderim yapılacak adres detayları kargo içerisinde yer almak zorundadır.

Pil ömrü kullanım süreniz ile orantılıdır. Saati günde 6 kez kontrol ettiğinizi hesaplarsak ortalama 2 yıl pil ömrü vardır.

Ürünün pili bittiğinde kolaylıkla tüm saat tamircilerinde değiştirilebilir.